عکس دکتر مهدی یامینی

دکتر مهدی یامینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی یامینی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی یامینی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • تهران، خیابان دولت(کلاهدوز)، ضلع شمالی چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، درب شماره دو، طبقه سوم، واحد ۱۳، مرکز فوق متخصصی گوارش و کبد کاوه
 • 0
 • 02122578685
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 122246
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی یامینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی یامینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی یامینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی یامینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی یامینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی یامینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی یامینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی یامینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی یامینی به آدرس تهران، خیابان دولت(کلاهدوز)، ضلع شمالی چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، درب شماره دو، طبقه سوم، واحد ۱۳، مرکز فوق متخصصی گوارش و کبد کاوه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی یامینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی یامینی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی یامینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی یامینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی یامینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان و فوق بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر مهدی یامینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی یامینی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی یامینی کجاست؟

مطب دکتر مهدی یامینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دولت(کلاهدوز)، ضلع شمالی چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، درب شماره دو، طبقه سوم، واحد ۱۳، مرکز فوق متخصصی گوارش و کبد کاوه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی یامینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی یامینی که 0 - 02122578685 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی یامینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی یامینی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و فوق متخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی یامینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی یامینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی یامینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی یامینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی یامینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس