X
عکس دکتر مهدی کاظمی

دکتر مهدی کاظمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی کاظمی متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی کاظمی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، قدوسی غربی، مابین محلاتی جنوبی و کوچه6، ساختمان پرسیس، طبقه3، واحد6
 • 0
 • 07138430085
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 130519
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی کاظمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی کاظمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مهدی کاظمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 53% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی کاظمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی کاظمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی کاظمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی کاظمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی کاظمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی کاظمی به آدرس شیراز، قدوسی غربی، مابین محلاتی جنوبی و کوچه6، ساختمان پرسیس، طبقه3، واحد6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی کاظمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی کاظمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی کاظمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی کاظمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر مهدی کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی کاظمی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی کاظمی کجاست؟

مطب دکتر مهدی کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، قدوسی غربی، مابین محلاتی جنوبی و کوچه6، ساختمان پرسیس، طبقه3، واحد6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی کاظمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی کاظمی که 0 - 07138430085 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی کاظمی، متخصص چشم پزشکی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی کاظمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی کاظمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی کاظمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی کاظمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس