عکس دکتر مهدی پایدار

دکتر مهدی پایدار

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی پایدار متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی پایدار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52
 • 0
 • 07132301722
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 9013
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی پایدار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی پایدار

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر مهدی پایدار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی پایدار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی پایدار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی پایدار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی پایدار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی پایدار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی پایدار به آدرس شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی پایدار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی پایدار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی پایدار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی پایدار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی پایدار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فوق زنان، زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مهدی پایدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی پایدار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی پایدار کجاست؟

مطب دکتر مهدی پایدار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز-از طرف خیابان مشیرفاطمی-خیابان معدل-نبش پوستچی سابق-روبروی مرکز تلفن ابوذر ساختمان 52 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی پایدار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی پایدار که 0 - 07132301722 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی پایدار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی پایدار، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فوق متخصص زنان، زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پایدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی پایدار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی پایدار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی پایدار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی پایدار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس