عکس دکتر مهدی نظری

دکتر مهدی نظری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی نظری پزشک عمومی در شهر سیریک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی نظری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی نظری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی نظری

پزشک پرطرفدار
بیش از 84% مراجعین، دکتر مهدی نظری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی نظری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی نظری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی نظری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی نظری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی نظری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی نظری به آدرس سیریک،پشت بانک صادرات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی نظری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی نظری تنها بیماران سیریک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی نظری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر سیریک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سیریک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی نظری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی نظری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مهدی نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی نظری در زمینه پزشک عمومی، در شهر سیریک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی نظری کجاست؟

مطب دکتر مهدی نظری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر سیریک فعالیت میکند، سیریک،پشت بانک صادرات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی نظری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی نظری که 07642374026 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی نظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی نظری، پزشک عمومی، در شهر سیریک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی نظری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی نظری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی نظری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی نظری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس