X
عکس دکتر مهدی میرزایی

دکتر مهدی میرزایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی میرزایی متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی میرزایی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی ممتخصص، کنار مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم
 • 0
 • 03432441161
 • متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت
 • نظام پزشکی: 25297
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی میرزایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی میرزایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی میرزایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی میرزایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی میرزایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی میرزایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی میرزایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی میرزایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی میرزایی به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی ممتخصص، کنار مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی میرزایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی میرزایی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی میرزایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی میرزایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی میرزایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت دریافت کنند.

دکتر مهدی میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی میرزایی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی میرزایی کجاست؟

مطب دکتر مهدی میرزایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی ممتخصص، کنار مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی میرزایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی میرزایی که 0 - 03432441161 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی میرزایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی میرزایی، متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی زیبایی صورت، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی میرزایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی میرزایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی میرزایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی میرزایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس