X
عکس دکتر مهدی محمدی

دکتر مهدی محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی محمدی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی محمدی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، میدان ونک، اتوبان حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان ۳۸، طبقه۲، واحد۲۰۱
 • 0
 • 02188661372
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 109234
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر مهدی محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی محمدی به آدرس تهران، میدان ونک، اتوبان حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان ۳۸، طبقه۲، واحد۲۰۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر مهدی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی محمدی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی محمدی کجاست؟

مطب دکتر مهدی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، اتوبان حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان ۳۸، طبقه۲، واحد۲۰۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی محمدی که 0 - 02188661372 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی محمدی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس