X
عکس دکتر مهدی لبیبی

دکتر مهدی لبیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی لبیبی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی لبیبی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه دوم، واحد 7
 • 09052074700
 • 0
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 79700
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی لبیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی لبیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر مهدی لبیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی لبیبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی لبیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی لبیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی لبیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی لبیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی لبیبی به آدرس کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه دوم، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی لبیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی لبیبی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی لبیبی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی لبیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی لبیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر مهدی لبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی لبیبی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی لبیبی کجاست؟

مطب دکتر مهدی لبیبی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه دوم، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی لبیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی لبیبی که 09052074700 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی لبیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی لبیبی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی لبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی لبیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی لبیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی لبیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی لبیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس