X
عکس دکتر مهدی عشایری

دکتر مهدی عشایری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی عشایری متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی عشایری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۱۴
 • 0
 • 04133373622
 • متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته
 • نظام پزشکی: 88912
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی عشایری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی عشایری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مهدی عشایری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی عشایری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی عشایری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی عشایری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی عشایری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی عشایری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی عشایری به آدرس تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۱۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی عشایری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی عشایری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی عشایری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی عشایری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی عشایری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته دریافت کنند.

دکتر مهدی عشایری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی عشایری در زمینه متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی عشایری کجاست؟

مطب دکتر مهدی عشایری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۱۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی عشایری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی عشایری که 0 - 04133373622 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی عشایری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی عشایری، متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عشایری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی عشایری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی عشایری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی عشایری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی عشایری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس