X
عکس دکتر مهدی عسکری

دکتر مهدی عسکری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی عسکری جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی عسکری نوبت بگیرید.

  • تایید شده
  • گوش و حلق و بینی
  • بندرعباس خیابان سیدجمال اسدابادی.مقابل پاساز طباطبایی.جنب داروخانه دکتر نبوی.ساختمان نگهدار طبقه دوم
  • جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی
  • نظام پزشکی: 28683
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی عسکری

در حال دریافت اطلاعات...

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی عسکری

پزشک پرطرفدار
بیش از 86% مراجعین، دکتر مهدی عسکری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی عسکری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی عسکری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی عسکری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی عسکری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی عسکری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی عسکری به آدرس بندرعباس خیابان سیدجمال اسدابادی.مقابل پاساز طباطبایی.جنب داروخانه دکتر نبوی.ساختمان نگهدار طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی عسکری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی عسکری تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی عسکری به عنوان یک پزشک جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی عسکری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی عسکری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و گوش،حلق و بینی،زیبایی دریافت کنند.

دکتر مهدی عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی عسکری در زمینه جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی عسکری کجاست؟

مطب دکتر مهدی عسکری به عنوان یک پزشک جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان سیدجمال اسدابادی.مقابل پاساز طباطبایی.جنب داروخانه دکتر نبوی.ساختمان نگهدار طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی عسکری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی عسکری که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی عسکری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی عسکری، جراح و متخصص گوش،حلق و بینی،زیبایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی عسکری

در حال حاضر شرایط مطب دکتر مهدی عسکری به شرح زیر میباشد

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی عسکری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی عسکری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس