عکس دکتر مهدی ضیایی

دکتر مهدی ضیایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ضیایی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی ضیایی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5
 • 0
 • 02144402158
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 15323
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ضیایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی ضیایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی ضیایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی ضیایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی ضیایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی ضیایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی ضیایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی ضیایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی ضیایی به آدرس تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی ضیایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی ضیایی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی ضیایی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی ضیایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی ضیایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر مهدی ضیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی ضیایی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی ضیایی کجاست؟

مطب دکتر مهدی ضیایی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی ضیایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی ضیایی که 0 - 02144402158 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی ضیایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی ضیایی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ضیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی ضیایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی ضیایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی ضیایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی ضیایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس