عکس دکتر مهدی شهرزاد

دکتر مهدی شهرزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی شهرزاد دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی شهرزاد نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تهران، همت غرب، بعد از آبشار تهران، ورودی بازار بزرگ ایران(ایرانمال)، پارکینگ جی ۲ روبروی ستون تی ۱۸ کلینیک پزشکی ورزشی ایرانمال، بخش روانشناسی ورزشی
 • 0
 • 02147672585
 • دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش
 • نظام پزشکی: 30319
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی شهرزاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی شهرزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی شهرزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی شهرزاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی شهرزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی شهرزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی شهرزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی شهرزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی شهرزاد به آدرس تهران، همت غرب، بعد از آبشار تهران، ورودی بازار بزرگ ایران(ایرانمال)، پارکینگ جی ۲ روبروی ستون تی ۱۸ کلینیک پزشکی ورزشی ایرانمال، بخش روانشناسی ورزشی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی شهرزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی شهرزاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی شهرزاد به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی شهرزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی شهرزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش دریافت کنند.

دکتر مهدی شهرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی شهرزاد در زمینه دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی شهرزاد کجاست؟

مطب دکتر مهدی شهرزاد به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، همت غرب، بعد از آبشار تهران، ورودی بازار بزرگ ایران(ایرانمال)، پارکینگ جی ۲ روبروی ستون تی ۱۸ کلینیک پزشکی ورزشی ایرانمال، بخش روانشناسی ورزشی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی شهرزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی شهرزاد که 0 - 02147672585 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی شهرزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی شهرزاد، دکترای روانشناسی و روانشناس ورزش، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی شهرزاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی شهرزاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی شهرزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی شهرزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس