عکس دکتر مهدی سیاح برگرد

دکتر مهدی سیاح برگرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی سیاح برگرد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی سیاح برگرد نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اهواز، فلکه سوم کیانپارس، خیابان مهین شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقتدر، طبقه 1، واحد 2
 • 09035762309
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 75853
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی سیاح برگرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی سیاح برگرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی سیاح برگرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی سیاح برگرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی سیاح برگرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی سیاح برگرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی سیاح برگرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی سیاح برگرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی سیاح برگرد به آدرس اهواز، فلکه سوم کیانپارس، خیابان مهین شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقتدر، طبقه 1، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی سیاح برگرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی سیاح برگرد تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی سیاح برگرد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی سیاح برگرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی سیاح برگرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مهدی سیاح برگرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی سیاح برگرد در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی سیاح برگرد کجاست؟

مطب دکتر مهدی سیاح برگرد به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، فلکه سوم کیانپارس، خیابان مهین شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقتدر، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی سیاح برگرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی سیاح برگرد که 09035762309 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی سیاح برگرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی سیاح برگرد، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سیاح برگرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی سیاح برگرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی سیاح برگرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی سیاح برگرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی سیاح برگرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس