X
عکس دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی سلیمی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی سلیمی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی پلاک ۵ ساختمان پرشین، طبقه سوم، واحد ۶
 • 0
 • 02126422977
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
 • نظام پزشکی: 100674
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی سلیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی سلیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی سلیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی سلیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی سلیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی سلیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی سلیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی سلیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی سلیمی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی پلاک ۵ ساختمان پرشین، طبقه سوم، واحد ۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی سلیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی سلیمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی سلیمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی سلیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی سلیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی دریافت کنند.

دکتر مهدی سلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی سلیمی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی سلیمی کجاست؟

مطب دکتر مهدی سلیمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی پلاک ۵ ساختمان پرشین، طبقه سوم، واحد ۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی سلیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی سلیمی که 0 - 02126422977 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی سلیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی سلیمی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی سلیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی سلیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی سلیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی سلیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس