X
عکس دکتر مهدی حمیدیان

دکتر مهدی حمیدیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حمیدیان فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی حمیدیان نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24
 • 0
 • 02632279759
 • فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 65177
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حمیدیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی حمیدیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهدی حمیدیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی حمیدیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی حمیدیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی حمیدیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی حمیدیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی حمیدیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی حمیدیان به آدرس کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی حمیدیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی حمیدیان تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی حمیدیان به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی حمیدیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی حمیدیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر مهدی حمیدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی حمیدیان در زمینه فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی حمیدیان کجاست؟

مطب دکتر مهدی حمیدیان به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی حمیدیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی حمیدیان که 0 - 02632279759 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی حمیدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی حمیدیان، فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حمیدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی حمیدیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی حمیدیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی حمیدیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی حمیدیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس