X
عکس دکتر مهدی حسنی

دکتر مهدی حسنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حسنی متخصص ارتوپدی در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی حسنی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • قزوین، خیابان سبزمیدان، ابتدای اول خیابان نادری، ساختمان پزشکان روزبه، طبقه همکف
 • 0
 • 02833225455
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 22597
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حسنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی حسنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی حسنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی حسنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی حسنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی حسنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی حسنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی حسنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی حسنی به آدرس قزوین، خیابان سبزمیدان، ابتدای اول خیابان نادری، ساختمان پزشکان روزبه، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی حسنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی حسنی تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی حسنی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی حسنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی حسنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر مهدی حسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی حسنی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی حسنی کجاست؟

مطب دکتر مهدی حسنی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، خیابان سبزمیدان، ابتدای اول خیابان نادری، ساختمان پزشکان روزبه، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی حسنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی حسنی که 0 - 02833225455 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی حسنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی حسنی، متخصص ارتوپدی، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی حسنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی حسنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی حسنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی حسنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس