X
عکس دکتر مهدی حسنی آزاد

دکتر مهدی حسنی آزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حسنی آزاد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی حسنی آزاد نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان سحر۲ طبقه فوقانی بانک تجارت طبقه ۳-واحد۷
 • 07632250961
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 86140
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی حسنی آزاد

در حال دریافت اطلاعات...

زمان انتخابی شما مراجعه به مطب میباشد نه دیدار با پزشک لطفا صبور باشید.زمان ملاقات با پزشک توسط منشی مطب مشخص میشود.ممکن است تا ۲ ساعت طول بینجامد.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

زمان انتخابی شما مراجعه به مطب میباشد نه دیدار با پزشک لطفا صبور باشید.زمان ملاقات با پزشک توسط منشی مطب مشخص میشود.ممکن است تا ۲ ساعت طول بینجامد.

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی حسنی آزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر مهدی حسنی آزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی حسنی آزاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی حسنی آزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی حسنی آزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی حسنی آزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی حسنی آزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی حسنی آزاد به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان سحر۲ طبقه فوقانی بانک تجارت طبقه ۳-واحد۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی حسنی آزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی حسنی آزاد تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی حسنی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی حسنی آزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی حسنی آزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر مهدی حسنی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی حسنی آزاد در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی حسنی آزاد کجاست؟

مطب دکتر مهدی حسنی آزاد به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان سحر۲ طبقه فوقانی بانک تجارت طبقه ۳-واحد۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی حسنی آزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی حسنی آزاد که 07632250961 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی حسنی آزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی حسنی آزاد، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حسنی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی حسنی آزاد

در حال حاضر شرایط مطب دکتر مهدی حسنی آزاد به شرح زیر میباشد

زمان انتخابی شما مراجعه به مطب میباشد نه دیدار با پزشک لطفا صبور باشید.زمان ملاقات با پزشک توسط منشی مطب مشخص میشود.ممکن است تا ۲ ساعت طول بینجامد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی حسنی آزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی حسنی آزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس