عکس دکتر مهدی جعفری اصل

دکتر مهدی جعفری اصل

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی جعفری اصل متخصص جراحی عمومی در شهر مشگین شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی جعفری اصل نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • مشگین شهر، خیابان خیام (برق)، ساختمان پزشکان امین، طبقه سوم
 • 0
 • 04532541516
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 137975
 • مشگین شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی جعفری اصل

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی جعفری اصل

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی جعفری اصل را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی جعفری اصل ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی جعفری اصل، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی جعفری اصل چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی جعفری اصل، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی جعفری اصل انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی جعفری اصل به آدرس مشگین شهر، خیابان خیام (برق)، ساختمان پزشکان امین، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی جعفری اصل رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی جعفری اصل تنها بیماران مشگین شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی جعفری اصل به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر مشگین شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشگین شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی جعفری اصل، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی جعفری اصل مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر مهدی جعفری اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی جعفری اصل در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر مشگین شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی جعفری اصل کجاست؟

مطب دکتر مهدی جعفری اصل به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر مشگین شهر فعالیت میکند، مشگین شهر، خیابان خیام (برق)، ساختمان پزشکان امین، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی جعفری اصل، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی جعفری اصل که 0 - 04532541516 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی جعفری اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی جعفری اصل، متخصص جراحی عمومی، در شهر مشگین شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی جعفری اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی جعفری اصل

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی جعفری اصل کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی جعفری اصل امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی جعفری اصل فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس