X
عکس دکتر مهدی ترابی زاده

دکتر مهدی ترابی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ترابی زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی ترابی زاده نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد شرقی، کلینیک متخصصی آسم و آلرژی ایران آلرگو
 • 0
 • 09167762601
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • نظام پزشکی: 58647
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ترابی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی ترابی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مهدی ترابی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی ترابی زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی ترابی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی ترابی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی ترابی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی ترابی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی ترابی زاده به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد شرقی، کلینیک متخصصی آسم و آلرژی ایران آلرگو، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی ترابی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی ترابی زاده تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی ترابی زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی ترابی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی ترابی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) دریافت کنند.

دکتر مهدی ترابی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی ترابی زاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی ترابی زاده کجاست؟

مطب دکتر مهدی ترابی زاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد شرقی، کلینیک متخصصی آسم و آلرژی ایران آلرگو واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی ترابی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی ترابی زاده که 0 - 09167762601 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی ترابی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی ترابی زاده، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ترابی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی ترابی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی ترابی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی ترابی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی ترابی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس