X
عکس دکتر مهدی ابدانی

دکتر مهدی ابدانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ابدانی متخصص داخلی در شهر نیشابور و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی ابدانی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، کوچه ۴، ساختمان نور
 • 0
 • 05143328714
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 102501
 • نیشابور

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی ابدانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی ابدانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهدی ابدانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهدی ابدانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی ابدانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی ابدانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی ابدانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی ابدانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی ابدانی به آدرس نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، کوچه ۴، ساختمان نور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی ابدانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی ابدانی تنها بیماران نیشابور را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی ابدانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر نیشابور مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نیشابور و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی ابدانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی ابدانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مهدی ابدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی ابدانی در زمینه متخصص داخلی، در شهر نیشابور فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی ابدانی کجاست؟

مطب دکتر مهدی ابدانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر نیشابور فعالیت میکند، نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد، کوچه ۴، ساختمان نور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی ابدانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی ابدانی که 0 - 05143328714 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی ابدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی ابدانی، متخصص داخلی، در شهر نیشابور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ابدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی ابدانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی ابدانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی ابدانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی ابدانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس