X
عکس دکتر مهدیه شادکام فرخی

دکتر مهدیه شادکام فرخی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدیه شادکام فرخی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدیه شادکام فرخی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای بلوارجهاد، ساختمان زکریا، طبقه دوم
 • 0
 • 03432459365
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 73755
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدیه شادکام فرخی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدیه شادکام فرخی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهدیه شادکام فرخی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدیه شادکام فرخی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدیه شادکام فرخی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدیه شادکام فرخی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدیه شادکام فرخی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدیه شادکام فرخی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای بلوارجهاد، ساختمان زکریا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدیه شادکام فرخی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدیه شادکام فرخی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدیه شادکام فرخی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدیه شادکام فرخی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدیه شادکام فرخی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مهدیه شادکام فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدیه شادکام فرخی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی کجاست؟

مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای بلوارجهاد، ساختمان زکریا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی که 0 - 03432459365 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدیه شادکام فرخی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدیه شادکام فرخی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شادکام فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدیه شادکام فرخی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدیه شادکام فرخی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدیه شادکام فرخی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس