X
عکس دکتر منیره سعیدپور

دکتر منیره سعیدپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر منیره سعیدپور متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منیره سعیدپور نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4
 • 0
 • 04135560562
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 16685
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر منیره سعیدپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منیره سعیدپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر منیره سعیدپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منیره سعیدپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منیره سعیدپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منیره سعیدپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منیره سعیدپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منیره سعیدپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منیره سعیدپور به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منیره سعیدپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منیره سعیدپور تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منیره سعیدپور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منیره سعیدپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منیره سعیدپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر منیره سعیدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منیره سعیدپور در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منیره سعیدپور کجاست؟

مطب دکتر منیره سعیدپور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منیره سعیدپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منیره سعیدپور که 0 - 04135560562 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منیره سعیدپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منیره سعیدپور، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منیره سعیدپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منیره سعیدپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منیره سعیدپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منیره سعیدپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس