X
عکس دکتر منصور کاووسی

دکتر منصور کاووسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور کاووسی دکترای روانشناسی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصور کاووسی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا
 • 0
 • 06134463200
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 950
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور کاووسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصور کاووسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر منصور کاووسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصور کاووسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصور کاووسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصور کاووسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصور کاووسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصور کاووسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصور کاووسی به آدرس اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصور کاووسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصور کاووسی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصور کاووسی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصور کاووسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصور کاووسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر منصور کاووسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصور کاووسی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصور کاووسی کجاست؟

مطب دکتر منصور کاووسی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصور کاووسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصور کاووسی که 0 - 06134463200 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصور کاووسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور کاووسی، دکترای روانشناسی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصور کاووسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصور کاووسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصور کاووسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصور کاووسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصور کاووسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس