X
عکس دکتر منصور ولایی

دکتر منصور ولایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور ولایی متخصص چشم پزشکی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصور ولایی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • قم، میدان صدوقی، نبش خیابان عطاران، ساختمان پزشکان تسنیم، طبقه 6، واحد6
 • 09130445654
 • 02537746131
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 77534
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور ولایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصور ولایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر منصور ولایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصور ولایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصور ولایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصور ولایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصور ولایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصور ولایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصور ولایی به آدرس قم، میدان صدوقی، نبش خیابان عطاران، ساختمان پزشکان تسنیم، طبقه 6، واحد6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصور ولایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصور ولایی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصور ولایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصور ولایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصور ولایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر منصور ولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصور ولایی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصور ولایی کجاست؟

مطب دکتر منصور ولایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان صدوقی، نبش خیابان عطاران، ساختمان پزشکان تسنیم، طبقه 6، واحد6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصور ولایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصور ولایی که 09130445654 - 02537746131 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصور ولایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور ولایی، متخصص چشم پزشکی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصور ولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصور ولایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصور ولایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصور ولایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصور ولایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس