X
عکس دکتر منصور رضایی

دکتر منصور رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور رضایی متخصص ارتوپدی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصور رضایی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8
 • 0
 • 02636614463
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 41982
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصور رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر منصور رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصور رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصور رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصور رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصور رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصور رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصور رضایی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصور رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصور رضایی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصور رضایی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصور رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصور رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر منصور رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصور رضایی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصور رضایی کجاست؟

مطب دکتر منصور رضایی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصور رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصور رضایی که 0 - 02636614463 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصور رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور رضایی، متخصص ارتوپدی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصور رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصور رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصور رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصور رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس