عکس دکتر منصور تیموری

دکتر منصور تیموری

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور تیموری متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصور تیموری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرج، چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان 110/2، طبقه اول
 • 0
 • 02632254495
 • متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم
 • نظام پزشکی: 61129
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور تیموری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصور تیموری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر منصور تیموری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصور تیموری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصور تیموری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصور تیموری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصور تیموری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصور تیموری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصور تیموری به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان 110/2، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصور تیموری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصور تیموری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصور تیموری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصور تیموری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصور تیموری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و جراح و مبیماری های چشم دریافت کنند.

دکتر منصور تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصور تیموری در زمینه متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصور تیموری کجاست؟

مطب دکتر منصور تیموری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان 110/2، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصور تیموری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصور تیموری که 0 - 02632254495 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصور تیموری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور تیموری، متخصص چشم پزشکی و جراح و ممتخصص بیماری های چشم، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصور تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصور تیموری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصور تیموری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصور تیموری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصور تیموری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس