X
عکس دکتر منصور ابویی مهریزی

دکتر منصور ابویی مهریزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور ابویی مهریزی متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصور ابویی مهریزی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیابان مطهری بعد ار تقاطع سهروردی خیابان شهید یوسفیان مجتمع پزشکی نور
 • 0
 • 02188433410
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 95135
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصور ابویی مهریزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصور ابویی مهریزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر منصور ابویی مهریزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصور ابویی مهریزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصور ابویی مهریزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصور ابویی مهریزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصور ابویی مهریزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصور ابویی مهریزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصور ابویی مهریزی به آدرس تهران، خیابان مطهری بعد ار تقاطع سهروردی خیابان شهید یوسفیان مجتمع پزشکی نور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصور ابویی مهریزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصور ابویی مهریزی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصور ابویی مهریزی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصور ابویی مهریزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصور ابویی مهریزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر منصور ابویی مهریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصور ابویی مهریزی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصور ابویی مهریزی کجاست؟

مطب دکتر منصور ابویی مهریزی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان مطهری بعد ار تقاطع سهروردی خیابان شهید یوسفیان مجتمع پزشکی نور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصور ابویی مهریزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصور ابویی مهریزی که 0 - 02188433410 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصور ابویی مهریزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور ابویی مهریزی، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصور ابویی مهریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصور ابویی مهریزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصور ابویی مهریزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصور ابویی مهریزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصور ابویی مهریزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس