عکس دکتر منصوره پژمان منش

دکتر منصوره پژمان منش

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره پژمان منش متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصوره پژمان منش نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نرسیده به دروازه شیراز، کوی بهار آزادی، مجتمع بهار، طبقه 2، واحد 205
 • 0
 • 03136206186
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت
 • نظام پزشکی: 96268
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره پژمان منش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصوره پژمان منش

پزشک پرطرفدار
بیش از 64% مراجعین، دکتر منصوره پژمان منش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصوره پژمان منش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصوره پژمان منش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصوره پژمان منش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصوره پژمان منش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصوره پژمان منش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصوره پژمان منش به آدرس اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نرسیده به دروازه شیراز، کوی بهار آزادی، مجتمع بهار، طبقه 2، واحد 205، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصوره پژمان منش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصوره پژمان منش تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصوره پژمان منش به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصوره پژمان منش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصوره پژمان منش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت دریافت کنند.

دکتر منصوره پژمان منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصوره پژمان منش در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصوره پژمان منش کجاست؟

مطب دکتر منصوره پژمان منش به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نرسیده به دروازه شیراز، کوی بهار آزادی، مجتمع بهار، طبقه 2، واحد 205 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصوره پژمان منش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصوره پژمان منش که 0 - 03136206186 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصوره پژمان منش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصوره پژمان منش، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و تعیین جنسیت، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره پژمان منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصوره پژمان منش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصوره پژمان منش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصوره پژمان منش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصوره پژمان منش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس