عکس دکتر منصوره رفیع نژاد

دکتر منصوره رفیع نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره رفیع نژاد متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصوره رفیع نژاد نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره رفیع نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصوره رفیع نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر منصوره رفیع نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصوره رفیع نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصوره رفیع نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصوره رفیع نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصوره رفیع نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصوره رفیع نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصوره رفیع نژاد به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، سمت شهدا، برج آرین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصوره رفیع نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصوره رفیع نژاد تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصوره رفیع نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصوره رفیع نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصوره رفیع نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر منصوره رفیع نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصوره رفیع نژاد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصوره رفیع نژاد کجاست؟

مطب دکتر منصوره رفیع نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، سمت شهدا، برج آرین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصوره رفیع نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصوره رفیع نژاد که 0 - 02632285171 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصوره رفیع نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصوره رفیع نژاد، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره رفیع نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصوره رفیع نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصوره رفیع نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصوره رفیع نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصوره رفیع نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس