عکس دکتر منصوره حقوقی

دکتر منصوره حقوقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره حقوقی متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر منصوره حقوقی نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر
 • 0
 • 02177607019
 • متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 77969
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر منصوره حقوقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر منصوره حقوقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر منصوره حقوقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر منصوره حقوقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر منصوره حقوقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر منصوره حقوقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر منصوره حقوقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر منصوره حقوقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر منصوره حقوقی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر منصوره حقوقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر منصوره حقوقی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر منصوره حقوقی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر منصوره حقوقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر منصوره حقوقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر منصوره حقوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر منصوره حقوقی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر منصوره حقوقی کجاست؟

مطب دکتر منصوره حقوقی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر منصوره حقوقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر منصوره حقوقی که 0 - 02177607019 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر منصوره حقوقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصوره حقوقی، متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر منصوره حقوقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر منصوره حقوقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر منصوره حقوقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر منصوره حقوقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس