عکس دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه، ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ زعفرانیه، ط۱۱، واحد۵۵
 • 09127381586
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 95972
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ملیحه رفیع فرحزادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ملیحه رفیع فرحزادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ملیحه رفیع فرحزادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه، ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ زعفرانیه، ط۱۱، واحد۵۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ملیحه رفیع فرحزادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ملیحه رفیع فرحزادی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ملیحه رفیع فرحزادی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ملیحه رفیع فرحزادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی کجاست؟

مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه، ساختمان پزشکان ۱۵۹۰ زعفرانیه، ط۱۱، واحد۵۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی که 09127381586 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه رفیع فرحزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ملیحه رفیع فرحزادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ملیحه رفیع فرحزادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس