عکس دکتر معین خالقی

دکتر معین خالقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر معین خالقی متخصص ارتوپدی در شهر بندرلنگه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر معین خالقی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • بندرلنگه، بلوار جانبازان، جنب شبکه بهداشت و درمان
 • 0
 • 0764426209
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 163052
 • بندرلنگه

نوبت دهی اینترنتی دکتر معین خالقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر معین خالقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر معین خالقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر معین خالقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر معین خالقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر معین خالقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر معین خالقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر معین خالقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر معین خالقی به آدرس بندرلنگه، بلوار جانبازان، جنب شبکه بهداشت و درمان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر معین خالقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر معین خالقی تنها بیماران بندرلنگه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر معین خالقی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر بندرلنگه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرلنگه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر معین خالقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر معین خالقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر معین خالقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر معین خالقی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر بندرلنگه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر معین خالقی کجاست؟

مطب دکتر معین خالقی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر بندرلنگه فعالیت میکند، بندرلنگه، بلوار جانبازان، جنب شبکه بهداشت و درمان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر معین خالقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر معین خالقی که 0 - 0764426209 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر معین خالقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معین خالقی، متخصص ارتوپدی، در شهر بندرلنگه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر معین خالقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر معین خالقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر معین خالقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر معین خالقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر معین خالقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس