عکس دکتر معین حسین پور فیضی

دکتر معین حسین پور فیضی

نوبت دهی اینترنتی دکتر معین حسین پور فیضی متخصص جراحی عمومی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر معین حسین پور فیضی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر معین حسین پور فیضی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر معین حسین پور فیضی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر معین حسین پور فیضی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر معین حسین پور فیضی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر معین حسین پور فیضی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر معین حسین پور فیضی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر معین حسین پور فیضی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر معین حسین پور فیضی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر معین حسین پور فیضی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر معین حسین پور فیضی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر معین حسین پور فیضی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر معین حسین پور فیضی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر معین حسین پور فیضی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر معین حسین پور فیضی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر معین حسین پور فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر معین حسین پور فیضی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر معین حسین پور فیضی کجاست؟

مطب دکتر معین حسین پور فیضی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر معین حسین پور فیضی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر معین حسین پور فیضی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر معین حسین پور فیضی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معین حسین پور فیضی، متخصص جراحی عمومی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر معین حسین پور فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر معین حسین پور فیضی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر معین حسین پور فیضی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر معین حسین پور فیضی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر معین حسین پور فیضی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس