X
عکس دکتر معصومه مظفری

دکتر معصومه مظفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه مظفری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر معصومه مظفری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، گوهردشت، خیابان آزادی، سوم شرقی، جنب پاساژگلستان، طبقه‌ اول، واحد۶۵
 • 0
 • 02634471165
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 29170
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه مظفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر معصومه مظفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر معصومه مظفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر معصومه مظفری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر معصومه مظفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر معصومه مظفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر معصومه مظفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر معصومه مظفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر معصومه مظفری به آدرس کرج، گوهردشت، خیابان آزادی، سوم شرقی، جنب پاساژگلستان، طبقه‌ اول، واحد۶۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر معصومه مظفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر معصومه مظفری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر معصومه مظفری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر معصومه مظفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر معصومه مظفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر معصومه مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر معصومه مظفری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر معصومه مظفری کجاست؟

مطب دکتر معصومه مظفری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، گوهردشت، خیابان آزادی، سوم شرقی، جنب پاساژگلستان، طبقه‌ اول، واحد۶۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر معصومه مظفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر معصومه مظفری که 0 - 02634471165 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر معصومه مظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه مظفری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر معصومه مظفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر معصومه مظفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر معصومه مظفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر معصومه مظفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس