X
عکس دبستان شهید عسکری کرتان

دبستان شهید عسکری کرتان

نوبت دهی اینترنتی دبستان شهید عسکری کرتان متخصص داخلی در شهر سیریک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دبستان شهید عسکری کرتان نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دبستان شهید عسکری کرتان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دبستان شهید عسکری کرتان

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دبستان شهید عسکری کرتان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دبستان شهید عسکری کرتان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دبستان شهید عسکری کرتان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دبستان شهید عسکری کرتان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دبستان شهید عسکری کرتان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دبستان شهید عسکری کرتان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دبستان شهید عسکری کرتان به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دبستان شهید عسکری کرتان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دبستان شهید عسکری کرتان تنها بیماران سیریک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دبستان شهید عسکری کرتان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر سیریک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سیریک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دبستان شهید عسکری کرتان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دبستان شهید عسکری کرتان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دبستان شهید عسکری کرتان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دبستان شهید عسکری کرتان در زمینه متخصص داخلی، در شهر سیریک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دبستان شهید عسکری کرتان کجاست؟

مطب دبستان شهید عسکری کرتان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر سیریک فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دبستان شهید عسکری کرتان، از طریق شماره تلفن مطب دبستان شهید عسکری کرتان که 0 - 05138420400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دبستان شهید عسکری کرتان چقدر است؟

هزینه ویزیت دبستان شهید عسکری کرتان، متخصص داخلی، در شهر سیریک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دبستان شهید عسکری کرتان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دبستان شهید عسکری کرتان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دبستان شهید عسکری کرتان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دبستان شهید عسکری کرتان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دبستان شهید عسکری کرتان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس