عکس دکتر معصومه بهمنی

دکتر معصومه بهمنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه بهمنی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر معصومه بهمنی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه بهمنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر معصومه بهمنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر معصومه بهمنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر معصومه بهمنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر معصومه بهمنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر معصومه بهمنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر معصومه بهمنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر معصومه بهمنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر معصومه بهمنی به آدرس -، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر معصومه بهمنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر معصومه بهمنی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر معصومه بهمنی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر معصومه بهمنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر معصومه بهمنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر معصومه بهمنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر معصومه بهمنی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر معصومه بهمنی کجاست؟

مطب دکتر معصومه بهمنی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر فعالیت میکند، - واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر معصومه بهمنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر معصومه بهمنی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر معصومه بهمنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه بهمنی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه بهمنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر معصومه بهمنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر معصومه بهمنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر معصومه بهمنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر معصومه بهمنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس