عکس دکتر مصطفی عمیدی

دکتر مصطفی عمیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی عمیدی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مصطفی عمیدی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 6، پلاک 64، آپارتمان شماره 3
 • 0
 • 02188718246
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 6052
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی عمیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مصطفی عمیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مصطفی عمیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مصطفی عمیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مصطفی عمیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مصطفی عمیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مصطفی عمیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مصطفی عمیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مصطفی عمیدی به آدرس تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 6، پلاک 64، آپارتمان شماره 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مصطفی عمیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مصطفی عمیدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مصطفی عمیدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مصطفی عمیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مصطفی عمیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مصطفی عمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مصطفی عمیدی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مصطفی عمیدی کجاست؟

مطب دکتر مصطفی عمیدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 6، پلاک 64، آپارتمان شماره 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مصطفی عمیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مصطفی عمیدی که 0 - 02188718246 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی عمیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی عمیدی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی عمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مصطفی عمیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مصطفی عمیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مصطفی عمیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مصطفی عمیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس