عکس دکتر مصطفی سلطان سنجری

دکتر مصطفی سلطان سنجری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی سلطان سنجری متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مصطفی سلطان سنجری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5
 • 0
 • 02188662411
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 37416
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی سلطان سنجری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مصطفی سلطان سنجری

پزشک پرطرفدار
بیش از 93% مراجعین، دکتر مصطفی سلطان سنجری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مصطفی سلطان سنجری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مصطفی سلطان سنجری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مصطفی سلطان سنجری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مصطفی سلطان سنجری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مصطفی سلطان سنجری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مصطفی سلطان سنجری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مصطفی سلطان سنجری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مصطفی سلطان سنجری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مصطفی سلطان سنجری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مصطفی سلطان سنجری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر مصطفی سلطان سنجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مصطفی سلطان سنجری در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری کجاست؟

مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری که 0 - 02188662411 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی سلطان سنجری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی سلطان سنجری، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سلطان سنجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مصطفی سلطان سنجری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مصطفی سلطان سنجری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مصطفی سلطان سنجری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس