عکس دکتر مصطفی دهبندی

دکتر مصطفی دهبندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی دهبندی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مصطفی دهبندی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، گاندی، خیابان ۲۱، پلاک ۲۴، واحد ۹
 • 0
 • 02188875512
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 137681
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی دهبندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مصطفی دهبندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مصطفی دهبندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مصطفی دهبندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مصطفی دهبندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مصطفی دهبندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مصطفی دهبندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مصطفی دهبندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مصطفی دهبندی به آدرس تهران، گاندی، خیابان ۲۱، پلاک ۲۴، واحد ۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مصطفی دهبندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مصطفی دهبندی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مصطفی دهبندی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مصطفی دهبندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مصطفی دهبندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مصطفی دهبندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مصطفی دهبندی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مصطفی دهبندی کجاست؟

مطب دکتر مصطفی دهبندی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، گاندی، خیابان ۲۱، پلاک ۲۴، واحد ۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مصطفی دهبندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مصطفی دهبندی که 0 - 02188875512 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی دهبندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی دهبندی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی دهبندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مصطفی دهبندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مصطفی دهبندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مصطفی دهبندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مصطفی دهبندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس