عکس دکتر مصطفی حیدری

دکتر مصطفی حیدری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی حیدری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مصطفی حیدری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بولوار مرزداران، بعد از خیابان بهار، ساختمان ایمان، واحد 9 غربی
 • 0
 • 02144254953
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 80714
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی حیدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مصطفی حیدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مصطفی حیدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مصطفی حیدری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مصطفی حیدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مصطفی حیدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مصطفی حیدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مصطفی حیدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مصطفی حیدری به آدرس تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بولوار مرزداران، بعد از خیابان بهار، ساختمان ایمان، واحد 9 غربی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مصطفی حیدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مصطفی حیدری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مصطفی حیدری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مصطفی حیدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مصطفی حیدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مصطفی حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مصطفی حیدری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مصطفی حیدری کجاست؟

مطب دکتر مصطفی حیدری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بولوار مرزداران، بعد از خیابان بهار، ساختمان ایمان، واحد 9 غربی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مصطفی حیدری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مصطفی حیدری که 0 - 02144254953 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی حیدری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مصطفی حیدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مصطفی حیدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مصطفی حیدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مصطفی حیدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس