X
عکس دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی جان بزرگی فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مصطفی جان بزرگی نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6
 • 0
 • 02122387740
 • فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 61826
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مصطفی جان بزرگی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مصطفی جان بزرگی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مصطفی جان بزرگی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مصطفی جان بزرگی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مصطفی جان بزرگی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مصطفی جان بزرگی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مصطفی جان بزرگی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مصطفی جان بزرگی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مصطفی جان بزرگی به آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مصطفی جان بزرگی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مصطفی جان بزرگی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مصطفی جان بزرگی به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مصطفی جان بزرگی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مصطفی جان بزرگی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر مصطفی جان بزرگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مصطفی جان بزرگی در زمینه فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مصطفی جان بزرگی کجاست؟

مطب دکتر مصطفی جان بزرگی به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مصطفی جان بزرگی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مصطفی جان بزرگی که 0 - 02122387740 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی جان بزرگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی جان بزرگی، فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی جان بزرگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مصطفی جان بزرگی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مصطفی جان بزرگی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مصطفی جان بزرگی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مصطفی جان بزرگی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس