عکس دکتر مسیح طالع

دکتر مسیح طالع

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسیح طالع متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسیح طالع نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم
 • 09178525255
 • 07132369404
 • متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی
 • نظام پزشکی: 128104
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسیح طالع

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسیح طالع

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسیح طالع را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسیح طالع ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسیح طالع، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسیح طالع چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسیح طالع، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسیح طالع انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسیح طالع به آدرس شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسیح طالع رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسیح طالع تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسیح طالع به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسیح طالع، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسیح طالع مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی دریافت کنند.

دکتر مسیح طالع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسیح طالع در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسیح طالع کجاست؟

مطب دکتر مسیح طالع به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکی راز، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسیح طالع، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسیح طالع که 09178525255 - 07132369404 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسیح طالع چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسیح طالع، متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح طالع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسیح طالع

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسیح طالع کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسیح طالع امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسیح طالع فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس