عکس دکتر مسیح جهانبخش

دکتر مسیح جهانبخش

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسیح جهانبخش نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی،روبروی سه راه شیخ مفید-نبش کوچه29-ساختمان ایریک-طبقه اول-واحد 108
 • 093665154122
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 122330
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسیح جهانبخش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسیح جهانبخش

پزشک پرطرفدار
بیش از 67% مراجعین، دکتر مسیح جهانبخش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسیح جهانبخش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسیح جهانبخش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسیح جهانبخش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسیح جهانبخش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسیح جهانبخش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسیح جهانبخش به آدرس اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی،روبروی سه راه شیخ مفید-نبش کوچه29-ساختمان ایریک-طبقه اول-واحد 108، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسیح جهانبخش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسیح جهانبخش تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسیح جهانبخش به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسیح جهانبخش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسیح جهانبخش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر مسیح جهانبخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسیح جهانبخش در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسیح جهانبخش کجاست؟

مطب دکتر مسیح جهانبخش به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر 0 فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی،روبروی سه راه شیخ مفید-نبش کوچه29-ساختمان ایریک-طبقه اول-واحد 108 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسیح جهانبخش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسیح جهانبخش که 093665154122 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسیح جهانبخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسیح جهانبخش، متخصص جراحی عمومی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسیح جهانبخش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسیح جهانبخش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسیح جهانبخش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسیح جهانبخش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس