عکس دکتر مسلم صفر پور

دکتر مسلم صفر پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسلم صفر پور متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسلم صفر پور نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • کرج، طالقانی جنوبی، نبش طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک، طبقه 3
 • 09382953853
 • 02632775619
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 124692
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسلم صفر پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسلم صفر پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسلم صفر پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسلم صفر پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسلم صفر پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسلم صفر پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسلم صفر پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسلم صفر پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسلم صفر پور به آدرس کرج، طالقانی جنوبی، نبش طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسلم صفر پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسلم صفر پور تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسلم صفر پور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسلم صفر پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسلم صفر پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر مسلم صفر پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسلم صفر پور در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسلم صفر پور کجاست؟

مطب دکتر مسلم صفر پور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، طالقانی جنوبی، نبش طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسلم صفر پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسلم صفر پور که 09382953853 - 02632775619 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسلم صفر پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسلم صفر پور، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسلم صفر پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسلم صفر پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسلم صفر پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسلم صفر پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسلم صفر پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس