عکس دکتر مسلم رفیعی

دکتر مسلم رفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسلم رفیعی متخصص ارتوپدی در شهر شهرکرد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسلم رفیعی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شهرکرد، خیابان 12 محرم، چهارراه فصیحی، روبروی مجتمع امام صادق، مجتمع پزشکی بهرام، طبقه زیرزمین
 • 0
 • 03832225664
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 135030
 • شهرکرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسلم رفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسلم رفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسلم رفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسلم رفیعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسلم رفیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسلم رفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسلم رفیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسلم رفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسلم رفیعی به آدرس شهرکرد، خیابان 12 محرم، چهارراه فصیحی، روبروی مجتمع امام صادق، مجتمع پزشکی بهرام، طبقه زیرزمین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسلم رفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسلم رفیعی تنها بیماران شهرکرد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسلم رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شهرکرد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهرکرد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسلم رفیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسلم رفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر مسلم رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسلم رفیعی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شهرکرد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسلم رفیعی کجاست؟

مطب دکتر مسلم رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شهرکرد فعالیت میکند، شهرکرد، خیابان 12 محرم، چهارراه فصیحی، روبروی مجتمع امام صادق، مجتمع پزشکی بهرام، طبقه زیرزمین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسلم رفیعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسلم رفیعی که 0 - 03832225664 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسلم رفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسلم رفیعی، متخصص ارتوپدی، در شهر شهرکرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسلم رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسلم رفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسلم رفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسلم رفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسلم رفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس