X
عکس دکتر مسعود مولودی

دکتر مسعود مولودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود مولودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود مولودی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • مشهد، احمدآباد، رضا ۵، پلاک ۱/۶
 • 0
 • 05138460520
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 35406
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود مولودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود مولودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مسعود مولودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مسعود مولودی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود مولودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود مولودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود مولودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود مولودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود مولودی به آدرس مشهد، احمدآباد، رضا ۵، پلاک ۱/۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود مولودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود مولودی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود مولودی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود مولودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود مولودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مسعود مولودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود مولودی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود مولودی کجاست؟

مطب دکتر مسعود مولودی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، رضا ۵، پلاک ۱/۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود مولودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود مولودی که 0 - 05138460520 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود مولودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود مولودی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مولودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود مولودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود مولودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود مولودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود مولودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس