X
عکس دکتر مسعود منتظرالحجه

دکتر مسعود منتظرالحجه

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود منتظرالحجه متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود منتظرالحجه نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه قبل از پارسیان، ساختمان پزشکان شریف
 • 0
 • 07632213283
 • متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 102418
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود منتظرالحجه

در حال دریافت اطلاعات...

به دلیل شلوغی مطب امکان معطلی وجود دارد لطفا صبور باشید.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

به دلیل شلوغی مطب امکان معطلی وجود دارد لطفا صبور باشید.

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود منتظرالحجه

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر مسعود منتظرالحجه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 99% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود منتظرالحجه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود منتظرالحجه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود منتظرالحجه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود منتظرالحجه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود منتظرالحجه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود منتظرالحجه به آدرس بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه قبل از پارسیان، ساختمان پزشکان شریف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود منتظرالحجه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود منتظرالحجه تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود منتظرالحجه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود منتظرالحجه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود منتظرالحجه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر مسعود منتظرالحجه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود منتظرالحجه در زمینه متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود منتظرالحجه کجاست؟

مطب دکتر مسعود منتظرالحجه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه قبل از پارسیان، ساختمان پزشکان شریف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود منتظرالحجه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود منتظرالحجه که 0 - 07632213283 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود منتظرالحجه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود منتظرالحجه، متخصص ارتوپدی و جراح استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود منتظرالحجه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود منتظرالحجه

در حال حاضر شرایط مطب دکتر مسعود منتظرالحجه به شرح زیر میباشد

به دلیل شلوغی مطب امکان معطلی وجود دارد لطفا صبور باشید.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود منتظرالحجه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود منتظرالحجه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس