عکس دکتر مسعود محمدی سراملو

دکتر مسعود محمدی سراملو

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود محمدی سراملو متخصص داخلی در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود محمدی سراملو نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، طبقه فوقانی پاساژ زرین
 • 0
 • 02165243141
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 56924
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود محمدی سراملو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود محمدی سراملو

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود محمدی سراملو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود محمدی سراملو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود محمدی سراملو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود محمدی سراملو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود محمدی سراملو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود محمدی سراملو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود محمدی سراملو به آدرس شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، طبقه فوقانی پاساژ زرین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود محمدی سراملو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود محمدی سراملو تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود محمدی سراملو به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود محمدی سراملو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود محمدی سراملو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مسعود محمدی سراملو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود محمدی سراملو در زمینه متخصص داخلی، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود محمدی سراملو کجاست؟

مطب دکتر مسعود محمدی سراملو به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر شهریار فعالیت میکند، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، طبقه فوقانی پاساژ زرین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود محمدی سراملو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود محمدی سراملو که 0 - 02165243141 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود محمدی سراملو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود محمدی سراملو، متخصص داخلی، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود محمدی سراملو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود محمدی سراملو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود محمدی سراملو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود محمدی سراملو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود محمدی سراملو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس