عکس دکتر مسعود فرازپی

دکتر مسعود فرازپی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود فرازپی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود فرازپی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، مقابل ایران مبل، ساختمان آسمان، طبقه اول
 • 0
 • 0312244589
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 24050
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود فرازپی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود فرازپی

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر مسعود فرازپی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود فرازپی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود فرازپی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود فرازپی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود فرازپی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود فرازپی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود فرازپی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، مقابل ایران مبل، ساختمان آسمان، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود فرازپی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود فرازپی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود فرازپی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود فرازپی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود فرازپی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر مسعود فرازپی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود فرازپی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود فرازپی کجاست؟

مطب دکتر مسعود فرازپی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، مقابل ایران مبل، ساختمان آسمان، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود فرازپی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود فرازپی که 0 - 0312244589 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود فرازپی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود فرازپی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود فرازپی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود فرازپی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود فرازپی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود فرازپی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود فرازپی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس