عکس دکتر مسعود صدرافر

دکتر مسعود صدرافر

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صدرافر متخصص قلب و عروق در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود صدرافر نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب، ساختمان پزشکان رازی، طبقه2
 • 0
 • 05144239417
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 133895
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صدرافر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود صدرافر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود صدرافر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود صدرافر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود صدرافر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود صدرافر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود صدرافر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود صدرافر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود صدرافر به آدرس سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب، ساختمان پزشکان رازی، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود صدرافر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود صدرافر تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود صدرافر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود صدرافر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود صدرافر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر مسعود صدرافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود صدرافر در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود صدرافر کجاست؟

مطب دکتر مسعود صدرافر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، ابتدای خیابان صائب، ساختمان پزشکان رازی، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود صدرافر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود صدرافر که 0 - 05144239417 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود صدرافر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود صدرافر، متخصص قلب و عروق، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صدرافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود صدرافر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود صدرافر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود صدرافر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود صدرافر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس