عکس دکتر مسعود صحت بخش

دکتر مسعود صحت بخش

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صحت بخش متخصص داخلی در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود صحت بخش نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • یزد، بلوار طالقانی، کوچه حنا، روبروی نانوایی
 • 09135366074
 • 03536276062
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 117263
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود صحت بخش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود صحت بخش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود صحت بخش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود صحت بخش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود صحت بخش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود صحت بخش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود صحت بخش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود صحت بخش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود صحت بخش به آدرس یزد، بلوار طالقانی، کوچه حنا، روبروی نانوایی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود صحت بخش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود صحت بخش تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود صحت بخش به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود صحت بخش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود صحت بخش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مسعود صحت بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود صحت بخش در زمینه متخصص داخلی، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود صحت بخش کجاست؟

مطب دکتر مسعود صحت بخش به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، بلوار طالقانی، کوچه حنا، روبروی نانوایی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود صحت بخش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود صحت بخش که 09135366074 - 03536276062 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود صحت بخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود صحت بخش، متخصص داخلی، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صحت بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود صحت بخش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود صحت بخش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود صحت بخش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود صحت بخش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس